Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz3 weeks ago
Facebook mi připomněl fotku z 2.1. 2014 z dílny v Horních Měcholupech.

Vyleštěný auto hned vedle vyleštěnýho záchodu. Tenkrát to byl koukám underground 😆😆
Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz3 weeks ago
Jeden z klientů, co jezdí za mnou na údržbu hodně často má tenhle Dodge a naprosto si ho hýčká.

Obnovila se ochrana laku po 1 roce, lak se lehce přeleštil, sundal jsem z předních světel zatmavovací fólii a nahradil jí čirou fólií DADA Shield Plus.

Interiér jsem odprášil, vyčistil a na kůži jsem dal impregnaci.
Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz1 month ago
Nedá mi to a musím se s vámi podělit o krátkou sentimentální zprávu, když už jsou ty svátky. Já jsem z nich vždycky trochu naměkko a mám ke konci roku chuť rekapitulovat 😁

Jak jste si možná všimli, tak jsem se začal více zabývat čirými ochrannými fóliemi. Ne že by keramický povlak byl špatná věc, ale fólie přeci jen dokáže nabídnout jiný level ochrany laku.
Dokonce jsem se dostal k nabídce jednoho z výrobců folií vytvořit si vlastní značku a to se nedalo odmítnout 🙂 DADA Shield Česká republika

A teď přijde to nejzásadnější - stěhuju se do Sedlčan. Ne, že by se mi v Dobřichovicích nelíbilo, ale už jsem fakt potřeboval po 12-ti letech dřiny vlastnit prostory a ne si je furt jen pronajímat.

Cca od konce ledna se budu na vás a vaše auta těšit v Sedlčanech v krásné nové dílně, na které se začne pracovat hned jak si trochu odpočinu a naberu síly na další skvělý rok práce, která je pro mě radostí.

Díky za spolupráci v roce 2019 a těším se na vás v příštím roce v mé dílně 🙂

Dan Fric
Leštěníaut.cz
Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz1 month ago
Děkuji za vaší přízeň a těším se na vás a vaše auta v novém roce 2020 🙂
Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz1 month ago
Příprava nového auta do provozu by se neměla podceňovat! Auto nebude tak trpět a vydrží hezké podstatně déle 😉
Tento klient si objednal balíček ošetření exteriéru nano povlaky, navíc se dala ochranná fólie na nášlapové prostory a nákladovou hranu.
Lesteniaut.cz
Lesteniaut.cz1 month ago
Nový klient přijel vyzkoušet mé služby, tak jsem mu vymyslel balíček přímo na míru složený z keramických povlaků, povlaku na skla a také ochranné fólie DADA Shield.

Těším se na další setkání!