O NÁS

Já, Daniel Fric, jsem připraven Vám dodat ten nejvyšší standard služeb péče o Váš vůz.
Leštěníaut.cz jsem založil v roce 2007 z lásky k automobilům a péči o jejich vzhled.
Začínal jsem tak, že jsem se staral o auta známým a sbíral zkušenosti než jsem začal své služby nabízet oficiální cestou.
Po pár letech jsem  usoudil, že vzhledem k poptávce po mých službách, je ten správný čas se začít věnovat tomuto řemeslu naplno.
Nyní již mám v oboru letité zkušenosti a mám za sebou spousty vyleštěných nebo i jinak ošetřených aut. I přesto se nadále snažím posouvat dál a nestát na místě.

Jsem připraven předčít očekávání každého klienta.
Ve chvíli, kdy svěříte svůj vůz do péče Leštěníaut.cz, důraz na i ty nejmenší detaily je právě to, co tvoří ten nejdokonalejší výsledek. Žádná auta nejsou úplně stejná pokud jde o množství škrábanců na laku a míru znečištění.
Ke každému automobilu a klientovi přistupujeme individuálně a volíme takové postupy, díky kterým se v případě konkrétního vozu dosáhne nejlepších možných výsledků v rámci zvolené služby.

Je mnoho faktorů, které mají podíl na tom, že lak Vašeho automobilu začne po čase vypadat opotřebovaně a ztrácet lesk. My jsme tu pro Vás proto, abychom Vám pomohli tomu předcházet.
Špatná technika mytí, kartáčkové myčky, UV záření od slunce, kontaminace a jiné vlivy si na vzhledu laku velmi rychle začnout vybírat svou daň. Mikroškrábance jsou často nejviditelnější na slunečním světle. Právě tehdy, kdy očekáváte od Vašeho vozu, že bude vypadat skvěle.
Pošlete nám nezávaznou poptávku