Ochranné fólie

Samoopravovací vysoce lesklé a hydrofobní fólie pro tu nejlepší ochranu laku.

Výborná pružnost materiálu zajistí vysokou odolnost při kolizích a ochranu proti kamínkům.

Díky superhydrofobnímu lesklému povlaku, který je součástí povrchu fólie není nutné auto ošetřovat vosky nebo nano povlaky.

Fólie mají samoregenerační schopnost. Díky pružnosti materiálu škrábanečky časem samy zmizí. Zahřátí tento proces ještě urychlí.

Nejnovější technologie, která bez narušení vzhledu Vašeho vozu dokáže zachovat originální lak a ochránit ho nejlépe jak je to možné.

S ochrannou folií budete mít jistotu, že se hodnota Vašeho vozu zachová v maximální možné míře.

Díky tloušťce ochrany stejné jako je tovární lak vám fólie nabídne nepočítatelně vyšší jistotu než kterou nabízí keramický povlak. Samozřejmě za úměrně vyšší cenu.

Fólie je nerozeznatelná od laku, takže nebude kazit vzhled vašeho naleštěného auta.

Ať už jde o kolize na parkovišti, nešetrné mytí, chemikálie nebo např. štěrk na cestách, tato technologie vám přinese tu nejlepší ochranu laku.

Používám fólie značky DADA

Ochranné fólie mě hned od prvního seznámení nadchly. Úroveň ochrany laku, kterou nabízejí se už téměř podobá neprůstřelnému štítu. 

Každý by měl tuto službu přinejmenším zvážit už jen kvůli tomu, jak jsou dnešní laky na nových autech náchylné na poškození a jak často na autech přibývají nové a nové rýhy, které často ani nevíme kde se vzaly. Fólii je možné nalepit téměř na každý lakovaný povrch na vašem autě včetně lesklých B sloupků i světel. 

Fólie se lepí na mokro, cca za 14 dní se všechna tekutina zpod ní póry vypaří a lepidlo se tak zaktivuje na 100 procent. To znamená, že se fólie už sama neodlepí. Zároveň ale je možné jí díky vysoce vyspělé technologii lepidla odborně odstranit bez poškození laku. 

V případě poškození se fólie jednoduše vymění za novou.

Materiál jsem důkladně a dlouhodobě testoval a zkušenosti mi potvrdily, že i před kolizemi na parkovišti, vandalismem nebo jen nešetrným mytím kartáčem váš lak fólie ochrání.