PÉČE O NOVÝ VŮZ

Očekáváte, že Váš nový automobil bude předán v té nejlepší kondici, s bezchybným lakem a bude vypadat nejlépe z každého úhlu. Bohužel tomu tak není a automobily opouštějí často výrobní linku s nedokonalým zakaleným lakem, kterému naše péče vždy velmi prospěje a hlavně je na něm vidět.
Náš program Péče o nový vůz dokáže i Váš nově vyrobený vůz znatelně proměnit, dodat mu více lesku a výsledek bude přesně tak dokonalý jaký si zasloužíte.
Na lak a ostatní materiály bude aplikována pokročilá ochranná vrstva, která vydrží chránit povrchy na Vašem novém autě roky a ne měsíce jako běžně nabízené vosky.

PŘEKVAPÍME VÁS

Nechte ošetření Vašeho nového vozu na nás a dopřejte mu tu nejlepší péči a ochranu. Budete sami překvapeni jak i nový vůz dokážeme proměnit.
Ještě předtím, než na povrchy Vašeho vozu začnou působit nepříznivé vlivy, nechte je od nás ošetřit nejlepší nabízenou ochranou na trhu – námi prověřenými produkty a ne pouze reklamními taháky.
Pro zachování hodnoty Vašeho automobilu to je to nejlepší rozhodnutí. Díky moderním nanotechnologiím budete mít jistotu, že lak a další materiály na Vašem voze jsou chráněny nejlepšími na trhu dostupnými produkty. Díky tomu bude vzhledově Vaše auto pomaleji stárnout a bude pomaleji ztrácet hodnotu.
Čirá ochranná folie, která má tloušťku jako originální lak vašeho vozu  – novinka v naší nabídce. Je určena pro ochranu originálního laku před kamínky, škrábanci, UV zářením, chemikáliemi atd.
Pokud chcete tu nejlepší ochranu bez kompromisů, volte ochrannou folii.
Keramický povlak vytváří na laku vrstvu, která je ale na rozdíl od laku odolnější. Jak vůči chemikáliím, tak ptačímu trusu, UV paprskům, oxidaci a dalším nežádoucím vlivům, které urychlují ztrátu hodnoty a lesku Vašeho automobilu.
Ochranné folie
Ochranné povlaky Fireball