Nano povlaky

Doby, kdy se na karoserii natíraly vosky už jsou dávno pryč. Technologie se neustále vyvíjí a já vám nabízím to nejlepší z nano technologií, co je na trhu dostupné a co mám sám vyzkoušené. 

Ať už se jedná o nano povlaky, které se obnovují každý rok nebo ty trvanlivější, můžete si být jistí tím, že bude vaše auto vypadat nejlépe. O to víc pokud si nano povlak objednáte v kombinaci s leštěním laku.

Klasické vosky se s lakem vašeho auta nespojí, ale pouze se namažou na povrch laku jako olej, který se časem smývá. Při mytí auta se používají detergenty, které jsou na umývání mastnoty přímo vyrobené, takže i na smytí vaší nové vrstvy vosku na vašem nablýskaném autě.

Kdežto nano povlaky se s lakem spojí kovalentní vazbou, což znamená, že se stávají součástí povrchu laku pomocí sdílení elektronů a nedají se tak snadno odstranit. Pokud je mechanicky neodstraníte abrazivy pomocí leštící pasty nebo broušením.

Z těchto důvodů se nano vrstva po umytí nesmyje, takže bude vaše auto dále zářit, lesknout se, odpuzovat špínu a chránit lak proti uv záření.

Nano povlak 

Tato služba je určena pro ty, kdo chtějí mít své auto křišťálově lesklé, ošetřené nano povlakem, ale svá auta často mění nebo nemají čas auto vždy udržovat správným mytím.

Zhruba každý rok je pak na místě tuto vrstvu reaplikovat ideálně v kombinaci s lehkým přeleštěním laku.

Nano povlak EXTRA

Tato služba je určena pro klienty, kteří vyhledávají v rámci nanotechnologií to nejlepší. Pokud máte zkušenosti s nano povlaky nebo se prostě rádi o své auto staráte a myjete ho často a správně, tak tuto službu oceníte nejvíc.

Povlak na autě dlouho vydrží fungovat tak jak má a vy si budete užívat jeho samočistící vlastnosti, hladkost a lesk.

Kterou variantu zvolit?

Dražší varianta má sice bezkonkurenční vlastnosti jako např. hydrofobnost, hladkost, ochranu, lesk a výdrž. Ale to neznamená, že splní požadavky všech.

Do vývoje těchto technologií bylo vloženo mnoho, takže se to tím pádem projevuje i na ceně, což ve výsledku znamená, že ten nejlepší nano povlak je také o dost dražší.

Mnoho proměnných byste měli vzít v potaz než se rozhodnete jaký nano povlak je pro vás nejlepší. Jak své auto udržujete? Myjete ho ručně každý týden, dokonce i v zimě? Pokud ano, tak budete skvělým kandidátem na ten nejlepší povlak, díky kterému se vám auto bude nejen o mnoho snadněji udržovat, ale také vám ochrana bude nejdéle sloužit.

A ano, opravdu musíte své auto umývat i v zimě. V zimě se totiž povrch nejvíce špiní a zanáší. Nano povlaky nemají zanášení rády, fungují nejlépe když je jejich povrch dokonale čistý.

Pokud tedy nejste fanoušek mytí a leštění svého auta, doporučuji vám zvolit spíše 1. variantu nano povlaku. Bude vás to stát méně peněz a budete i tak mile překvapeni. Každý rok pak přijedete na reaplikaci a drobné přeleštění laku.  

Mít na autě nano povlak je skvělá věc, ale pokud se neudržuje, tak to můžou být také vyhozené peníze.