Čiré ochranné fólie

Vysoce čiré a lesklé fólie pro tu nejlepší ochranu laku.

Výborná pružnost materiálu zajistí vysokou odolnost při kolizích a ochranu proti kamínkům.

Díky superhydrofobnímu lesklému povlaku, který je součástí povrchu fólie není nutné auto ošetřovat vosky nebo nano povlaky.

Fólie mají samoregenerační schopnost. Díky pružnosti materiálu škrábanečky časem samy zmizí. Zahřátí tento proces ještě urychlí.

Co jsou to čiré ochranné fólie?

Nejnovější technologie fólií na bázi polyuretanu dokáže ochránit povrchy nejlépe ze všech nabízených možností.

Díky tomu, že fólie je ještě tlustší než celá vrstva barvy včetně laku na vašem autě a zároveň je podstatně elastičtější než vytvrzený lak, tak je schopná lak ochránit nejen před odletujícími kamínky, ale i poškrábáním. S ochrannou folií budete mít jistotu, že se hodnota a krása Vašeho vozu zachová v maximální možné míře.

Bude fólie na autě poznat?

Oko laika vůbec nepozná, že na autě nějaká fólie je nalepená. Uvidí jen stále bezchybný nepoškrábaný lak.

Je ochranná fólie vhodná pro každé auto?

Instalaci ochranné fólie doporučuji na každé auto, protože každý šrám na karoserii má za následek snížení hodnoty automobilu. Je pak na vás zda- li budete chtít ochránit jen více namáhané části auta (např. přední nárazník, kapota, prahy, ..). Ani nemluvě o tom, že pokud je poškození hluboké, tak se v takovém místě začne velmi rychle tvořit koroze a koroze se už prakticky zastavit nedá..

Kolik to stojí? 

Investice do ochranné fólie není vzhledem k ceně nových aut příliš vysoká a je to jedna z investic, která má opravdu smysl. Není nad to po např. 4 letech provozu prodávat auto, které má lak stále jako nový..

Například:
Audi A6 polep přední části: nárazník, světla, kapota, přední blatníky, zrcátka
Cena: 41 000 Kč vč. DPH

Cena je vždy kalkulována dle spotřeby materiálu tzn. dle polepené plochy. Napište nebo zavolejte a kalkulaci vám sdělím obratem.

Používám ochranné fólie vlastní značky DADA